אתה נמצא ב: דף הבית » website-translation

תרגום אתרים

שירות תרגום ולוקליזציה של אתרי אינטרנט


האתגר בתרגום אתרים

תרגום אתרי אינטרנט הוא אחד הסגמנטים הצומחים ביותר בתעשיית התרגום. כיום לכל עסק יש פוטנציאל נוכחות גלובלי, מה שהופך תרגום אתרי אינטרנט לאחד ההיבטים החשובים ביותר של בעסק.

תרגום אתרי אינטרנט חייב ללכוד את המסר השיווקי המקורי ולהביעו באוטנטיות בשפת היעד. כאשר מבקרים גולשים באתר בשפתם הם נוטים להישאר זמן רב יותר, ונוטים יותר לרכוש וליצור קשר. מצד שני, משך זמן השהיה של מבקרים צפוי להיות קצר אם האתר בשפה זרה, מה שמוריד את שיעורי ההמרה לקנייה באתר.

בנוסף לכך, תוכן מתורגם צריך להיות מותאם עבור מנועי החיפוש. אם אתה רוצה שגוגל ימצא אותך, אזי עליך לתרגם את מילות המפתח כפי שהן יחופשו על ידי דוברי השפה עצמם. שירות תרגום שכזה, שיקדם את האתר הינו יותר משרות תרגום סטנדרטי, וצריך להיעשות באופן מקצועי על מנת שיצליח.

לבסוף, מתרגמי האתרים צריכים להיות מסוגלים להתמודד עם הפורמטים של אתרי האינטרנט ולהבטיח שהדף המתורגם תואם וויזואלית למקור. לשם כך, אנו תומכים בפורמטים אינטרנטיים PO/POT, PHP, XML, JSON, כמו גם Windows Help Files או פורמטים אחרים.

אנו לשים לב לפרטים אלה כאשר אנו באים לתרגם את האתר שלכם, אם זה תרגום אתרי תדמית של חברה, תרגום אתר קניות, תרגום אתר שיווק, תרגום פורטל מידע, תרגום אתר פורטפוליו, וכן הלאה.

מעוניין בתרגום אתרים?

מלא את הטפסים משמאל או פשוט הקלק לקבלת הצעת מחיר >>.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

*
*
*

remove

שם קובץ מחק
חפש

בחר רמה / מחיר למילה:


מחיר: 0.00 USD

0% התקדמות

* חיוב מינימום לתרגום הינו 1.00 USD.